חייגו לייעוץ ראשוני בחינם! 050-5446979

בתי אבות

בית אבות הוא מוסד המיועד לקשישים ואנשים בגיל השלישי, והוא שם כולל למגורים מחוץ לקהילה בית אבות, בית אבות סיעודי, בית אבות לתשושיי נפש ,תשושי גוף, דיור מוגן. 

בית האבות בשמו המקורי ומטרתו העיקרית היא לספק טיפול רפואי ותמיכה בצרכים היומיומיים של התושבים חשיבות בתי האבות היא במתן טיפול מקצועי והגנה על התושבים, וביצירת סביבה של בית משפחתי ותמיכה חברתית. 

בתי האבות מיועדים לקהל שאינו יכול להתמודד באופן עצמאי עם צרכיו היומיומיים, הרפואיים והרוחניים. הם מתאימים לאנשים שסובלים מבעיות בריאות, תנועה, זיכרון או יכולת עצמאית, ומחפשים את התמיכה והטיפול המתאימים לצרכיהם

השירותים המוצעים בבית אבות הנראות מתמקדים בטיפול והגנה על התושבים. מספקים שירותי הגנה ואבטחה, טיפול רפואי, תמיכה בצרכים היומיומיים כגון ארוחות, ניקיון, קניות וטיפוח אישי. כמו כן, תוכניות פנאי ופעילויות קהילתיות שמטרתן לשמש את התושבים וליצור סביבה חברתית ומהנה.

הבחירה בבית אבות תלויה בצרכים המדויקים של התושב, רמת התמיכה והטיפול הדרושה, והאיכות המבוקרת של השירותים והתנאים במקום. כל אדם יכול לבחור את האפשרות המתאימה ביותר לצרכיו ולציפיותיו

בתי אבות לתשושי נפש

תשוש נפש מחלקה או בית אבות לתשוש נפש מיועד לקשישים מבוגרים עם צרכים מיוחדים, שברובם אין להם את היכולת לתמוך בעצמאותם. המקום המגן והבטוח מיועד לאנשים שמצבם הפיזי טוב, אך יכולותיהם הקוגניטיביות מוגבלות ופעמים מהוות סכנה עבורם.

 

מוסד סיעודי זה חייב לספק סביבה בטוחה ומוגנת לקשישים ואנשים מבוגרים שמצבם הפיזי  פעמים הוא טוב, אך יכולותיהם הקוגניטיבית מוגבלות ורבות מהם לא מודעים למצבם, מה שיוצר סכנה. לכן, זקוקים לסביבה מוגנת 24/7 ביממה, עם תעסוקה ופעילות פנאי מעסיקה המעשירה ושומרת על מצבם.

 

כדי לקבוע את האבחון בצורה מדויקת, נעשים בפני המועמדים מבחנים פסיכיאטריים כדי להבין ולהגדיר את מצבם  בצורה מדויקת מסתייעים באבחון ייעודי  שנעשה ע"י פסיכיאטר המתמחה בגריאטריה ע"מ לספק ולהתאים את הטיפול ולהתעסק בצרכיהם היומיומיים המותאמים לתפקודם.

 

כדי להבטיח שתמצאו את המקום הטוב ביותר המתמקד בטיפול וטיפוח קשישים עם קשיים קוגניטיביים הכוללים צוות רפואי מיוחד המתמקד בגריאטריה ותקשורת יעילה עם היקרים לכם 

טוב יהיה שהצוות יכיל פיזיותרפיסט, רופאים, אחיות וכוחות עזר, כולם בעלי ניסיון רב בתחום והכשרה מקצועית. הבחירה במקום המתאים נעשית על פי הניסיון האישי והצרכים הייחודיים שלך, והיא יכולה להיות קריטית בהבטחת טיפול וטיפוח איכותי ומותאם אישית. 

בעזרתי כיועצת עם ניסיון רב והכרות עם המקומות המומלצים, אוכל לסייע לכם בבחירת המקום הטוב ביותר לכם וליקירכם.

מעוניינים בייעוץ הקשור לבתי אבות?

מלאו את הטופס הבא ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן